top of page

עונות על השאלות הקשות

אנחנו יודעות שהחלטה האם להצטרף אלינו לתכנית הליווי לטפל בשיווק היא לא תמיד קלה.
אנחנו מבינות את זה, זו החלטה משמעותית, מה גם שמדובר על השקעה לא מבוטלת של כסף וזמן שמלווה לפעמים גם בחשש האם התהליך מתאים לך.
אז כדי לעזור לך בהחלטה ריכזנו פה את כל השאלות הקשות לגבי תכנית והליווי והתשובות שלנו - בלי להתחמק ובלי להתפתל, כמו שאנחנו מאמינות שצריך:

 

1. זה בטוח יעבוד?

כפי שאף מטפלת מקצועית שמכבדת את עצמה לא תעז להבטיח ריפוי מלא ומוחלט לבעיה של מטופל, כך גם אנחנו לא יכולות להבטיח שזה יעבוד.

אנחנו כן יכולות להבטיח צמיחה משמעותית אם יש לך נכונות להשקיע, להפנים ולהתמקד ביישום.

אנחנו כן יכולות להבטיח להעניק לך שפע של ידע מקצועי, כלים ומיומנויות מתוך הנסיון רב השנים שלנו בליווי מטפלות ומטפלים בדיוק כמוך.

אנחנו כן יכולות להבטיח מסגרת שנותנת מוטיבציה, מעודדת עבודה ומניעה לפעולה - כדי שזה יעבוד.

אנחנו כן יכולות לספר לך על אלפי בוגרות ובוגרים של הקורסים ותכניות הליווי שלנו שמוכיחים בעשייה היומיומית שלהם שזה עובד בשטח.

2. אבל כבר עשיתי מלא קורסים וזה לא עזר

יש הרבה קורסי שיווק. אבל אין כיום אף גוף עם וותק, מקצועיות ומוניטין שמתמקד ומתמחה בעבודה עם מטפלות עצמאיות ומטפלים עצמאיים כמו "לטפל בעסק". הגישה השיווקית הייחודית שלנו כבר הוכיחה את עצמה, דווקא משום שאנחנו לא מאמינות בשיטות, סודות וקסמים (או בלהבטיח הבטחות).
תכנית הליווי בנויה כך שהעשייה והיישום נעשים כבר במהלכה, עם ליווי ותמיכה שלנו, שממשיכים גם חודשים אחרי שמסתיימים המפגשים. עם השנים פיתחנו כלים שעוקפים את התקיעות והחסמים בדרך ומעוררים מוטיבציה ליישום.

מעבר לכך - התכנית שלנו אינה פתרון אלא מסגרת, שתעניק לך כלים ומיומנויות, מוטיבציה והשראה - ייחודיים ומותאמים לעולם הטיפול. את העבודה יש לעשות בעצמך. אם בעבר לא יישמת את מה שלמדת בקורסים - זו ההזדמנות להגיע אלינו עם גישה אחרת, שמכוונת לעשייה ויישום - כבר במהלך התכנית.

ג'וי מרוז ופולינה שטרן-שלמה, מייסדות ומנהלות חברת "לטפל בעסק" שיווק למטפלים

3. זה יקר לי

נכון, מדובר בסכום לא מבוטל. יחד עם זאת, אנחנו מאמינות שמי שרוצה לראות את הקליניקה משגשגת, ולהפוך אותה למקור פרנסה משמעותי, צריכה להשקיע גם בשיווק שלה.

או במילים אחרות, כדי לעשות כסף צריך גם להשקיע כסף :)

ובכל מקרה, אם אין לך מספיק מטופלות ומטופלים עכשיו בקליניקה, אז רוב הסיכויים שההפסד שלך הוא הרבה יותר משמעותי על אבדן הכנסה בכל חודש. בדיוק בגלל זה אנחנו גם מאפשרות לפרוס לתשלומים חודשיים נוחים בעלות של בערך טיפול אחד בחודש. כך שבסופו של דבר, מספיק שבזכות התכנית יתווסף לך ולו מטופל אחד - כבר החזרת את עלות ההשקעה (וברור יש לנו כוונה לתת לך כלים שיביאו לקליניקה שלך הרבה יותר מטופלים). 

4. מטפלים לא צריכים להתעסק עם שיווק. זה לא מכובד ולא אתי.

בניגוד לתפיסה שהעשייה השיווקית עומדת בסתירה לעשייה הטיפולית, אנחנו מאמינות שבדיוק להיפך.

אם הגעת לעבודה שלך מתוך שליחות אבל אף אחד ממאות האנשים שיש לך יכולת לעזור להם לא יודע על קיומך - איך אפשר להגשים את השליחות שלך?

השיווק הוא הדרך שלך לאפשר נגישות למטופלות ולמטופלים הפוטנציאליים שלך וכשהשיווק נעשה מתוך מקום מכבד (אותך ואותם), נוח ומקצועי - אין בו שום התנגשות עם האתיקה המקצועית.

אם הצלחנו לענות על השאלות הקשות שלך - מעולה. כל מה שנשאר זה לנצל את הימים האחרונים להנחת ההרשמה המוקדמת ולתפוס את אחד המקומות האחרונים במחזור הקרוב של 'לטפל בשיווק'. זו ההזדמנות שלך לקבל ליווי אישי מקצועי, צעד אחר צעד, בקבוצה אינטימית של מטפלות ומטפלים בדיוק כמוך, וללמוד יחד איך לשווק ולהרגיש נוח עם זה - בלי להרגיש לא נעים, בלי להתפתל ובלי ללכת לאיבוד בין אינסוף האפשרויות.

ואם יש לך עוד שאלות - ממש נשמח לענות עליהן.

אפשר לכתוב לנו במייל  או להתקשר לפולינה 054-4522583
 

bottom of page